Amla, willo ile ateşli bir 2019 Dünya Kupası geçirdi

Amla, willo ile ateşli bir 2019 Dünya Kupası geçirdi

Güney Afrikalı Hashim Amla Colombonbsp’de bir uygulama oturumuna katıldı | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Kıdemli Proteas topa vuran oyuncusu Hashim Amla, Perşembe günü centilmenlik maçından emekli olduğunu açıkladı AB de Villiers, 15 yıldır Proteas’a hizmet ettiği için Amla’yı tebrik etti Shaun Pollock ayrıca Amla’ya sosyal medyada mansiyon ödülü verdi.

Eski Güney Afrika kaptanı AB de Villiers, kıdemli Proteas topa vurucusu Hashim Amla’yı Perşembe günü beyler maçından çıkardıktan sonra tebrik etti. Soyunma odasını uzun yıllar çılgına çeviren vurucu ile paylaşan De Villiers, Amla’yı kariyeri boyunca karşılaştığı en iyi vuruculardan biri olarak selamladı. Bay 360, Proteas için verimli bir 15 yıllık kariyeri için onu tebrik ederken Amla’nın bir fotoğrafını paylaştı. 

Amla, Proteas’ı uluslararası devrede 349 kez temsil etti ve yarasa ile 18.672 tur topladı. Emektarın kemerinin altında 55 ton vardı ve ışıltılı kariyerinde 50 artı işaretini 88 kez geçti. 36 yaşındaki oyuncu aynı zamanda Test kriketinde üçlü bir yüzyılı kıran tek Güney Afrikalı topa vuran oyuncu.

Eski Proteas açıcı, 50 üzeri formatta 2000, 3000, 4000, 5000 ruletoyna, 6000 ve 7000 koşu işaretine ulaşan en hızlı vurucu. Amla, Güney Afrika için ilk çıkışını 2004-2005’te, anıtsal Eden Gardens’ta Hindistan’a yaptı. Sağ elini kullanan zeki vurucu, 50-over formatına uymayan biri olarak kabul edildi, ancak 181 maçta söğütle 8113 koşusu atarak yine de ısrar etmeyi başardı.  

Amla’yı hizmetlerinden ötürü selamlayan De Villiers, etkileyici kariyeri üzerine düşünmek için Instagram kullanıcı adıyla Güney Afrika’nın bir fotoğrafını yayınladı. « Gerçek dışı kariyer @amlahash! Birçok kişi erkenden şüphelendi, ama senin mücadele ruhun, alçakgönüllülük İnanılmaz türden bir yetenek sizi dağın tepesine ve nihayetinde dünyanın en iyi oyuncularından birine götürdü ve kesinlikle şimdiye kadar gördüğüm en iyi oyunculardan biri. Harika bir kariyer için tebrikler, Humaam, « diye yazdı De Villiers. 

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

                 

Gerçek dışı kariyer @amlahash! Erken dönemlerde senden pek çok kuşku duydu, ama senin savaşan ruhun, alçakgönüllülüğün inanılmaz bir yetenek sizi dağın tepesine ve nihayetinde dünyanın en iyi oyuncularından birine götürdü ve kesinlikle şimdiye kadar gördüğüm en iyi oyunculardan biri. Harika bir kariyer için tebrikler, Humaam

Tarafından paylaşılan bir yayın

AB de Villiers

(@ abdevilliers17) 8 Ağu 2019, 8:28 PDT

Beyazlara vuran hastasıyla tanınan Amla, Proteas’ta İngiltere, Hindistan ve Batı Hint Adaları karşısında en çok gol atan oyuncu. Ortalama 46.41 ile Amla, Test kriketinde 9.282 tur attı ve 2010 ve 2013’te Proteas’ın prestijli kriket oyuncusu ödülünü aldı. Efsanevi Güney Afrikalı çok yönlü Shaun Pollock, Amla’ya sosyal medyada da mansiyon ödülü verdi. emeklilik. 

Hashim Amla’yı harika bir uluslararası kariyer için tebrikler .. Sizi 90’ların sonlarında Kingsmead ağlarında ilk kez gördüğünden beri ne harika bir yolculuktu … aferin .. saygılar ..

@hayalhanemersin

– Shaun Pollock (@ 7polly7)

8 Ağustos 2019

« Harika bir uluslararası kariyeri için Hashim Amla’yı tebrik ederiz … Sizi 90’ların sonlarında Kingsmead ağlarında ilk kez gördüğünden beri ne harika bir yolculuk oldu … aferin .. saygılar. @Amlahash, » Pollock tweetledi. .  

Jofra Archer, Hashim Amla’nın emekli olması nedeniyle suçlanmasına tepki gösterdi. nbspPhoto Kredisi: nbspAP Hashim Amla Perşembe günü uluslararası kriketten emekli olacağını açıkladı Amla, Güney Afrika ile sıradan bir Dünya Kupası kampanyası yürüttü Amla, İngiltere ile Güney Afrika arasındaki Dünya Kupası açılışında Jofra Archer’dan bir fedai tarafından vuruldu.

Deneyimli Güney Afrikalı topa vuran Haşim Amla kariyerine zaman ayırmaya karar verirken kriket dünyası Perşembe günü büyük bir darbe aldı. 2019 ICC Dünya Kupası sırasında, Proteas ekibinin çoğu gibi tutarlılık için mücadele eden Amla’nın uluslararası krikette botlarını asma çağrısı, sopayla olan hasta hünerini vurguladı. Karar, gerekli özeni gösterdikten sonra alınmış olsa da, bir taraftar tuhaf bir şekilde İngiltere’nin pacer Jofra Archer’ı suçladı.

2019 Dünya Kupası, birçok uluslararası kriketçinin final turnuvası olarak anlaşıldı. Güney Afrikalı spinner Imran Tahir de botlarını ODI formatında asmaya karar verirken, Lasith Malinga ve Chris Gayle de dört yıllık etkinlikte son kez sahneye çıktı. Görünüşe göre Faf du Plessis ve Hashim Amla, yeni nesil yeteneklerin temelini atacak ve öngörülebilir gelecek için devam edecek gibi görünüyordu, ancak ikincisinin durumu tam tersi oldu.

Dünya Kupası’ndaki performansına bakılırsa, birçok kişi Amla’nın en iyi günlerinin onu geride bıraktığı görüşündeydi. 13, 6, 6, 41 *, 55, 2 ve 80 * puanları ile Amla, özellikle İngiltere ve Güney Afrika arasındaki turnuvanın açılış maçında bir okçu tarafından vurulduktan sonra, turnuva sırasında kendi gölgesi gibi görünüyordu Fan, aynı zamanda Archer’ı Amla’nın emekliye ayrılma kararından sorumlu tutarken, muhtemelen bu olaydan bahsedilmektedir.

Güney Afrikalı efsanenin emekliye ayrılma kararından dolayı suçlanan şaşkın bir Archer, Twitter’a giderek “Ne yaptım?” Diye sordu.

Ne yaptım ?

– Jofra Archer (@JofraArcher)

8 Ağustos 2019

Amla’nın adı, döneminin en tutarlı vurucularından biri olarak tarih kitaplarında geçecek. Aslında, ODI kriketinde 2.000, 3.000, 4.000, 5.000, 6.000 ve 7.000 tur atan en hızlı adam olma rekorunu elinde tutuyor. Toplamda, 181 ODI maçı oynadı, 39 yarım asır ve 27 yüzlük yardımıyla ortalama 49,46 koşuyla 8.113 koşu attı.

Amla, Test kriketinde farklı değildi, 124 maçta 9.282 koşuyu ortalama 46.64 puan alırken, 28 yüzyılı biriktirdi. Ayrıca, Test kriketinde üç yüz sayı alan ilk Proteas kriket oyuncusu, Jacques Kallis, formatta kendisinden daha fazla sayıya ulaşan diğer tek Güney Afrikalı.

Öte yandan Archer, İngiltere milli takımıyla şampiyonluğu yükselttiğini gören muhteşem bir Dünya Kupası düzenledi. Şimdi, 14 Ağustos’ta başlayacak Avustralya’ya karşı ikinci Ashes 2019 maçında Testine girmesi bekleniyor.

Hashim Amla unutulabilir bir 2019 Dünya Kupası yaşadı. nbspPhoto Kredisi: nbspAP Hashim Amla Perşembe akşamı uluslararası kriketten emekli oldu Amla, söğütle ateşli bir 2019 Dünya Kupası geçirdi Dale Steyn, haftanın başlarında, beyaz top kriketine konsantre olmak için daha uzun formattan çıktığını söylemişti.

Güney Afrika açıcısı Hashim Amla, 8 Ağustos Perşembe günü oyunun her türünden emekli olduğunu duyurdu. Kıdemli sağlak, 2019 Dünya Kupası’nda şiddetli bir zaman geçirdi ve ancak Güney Afrika yarı final yarışından elendikten sonra forma geri döneceğinin işaretlerini gösterdi. Yedinci sırada bitirdikleri Proteas’ın feci kampanyası için eleştirilerle karşı karşıya kalan Amla, zorlu kararı verdi ve ışıltılı uluslararası kariyerine perde çekti. 124 Test, 181 ODI ve 44 T20I oynadı ve formatlar arasında çok sayıda koşuyu yönetti.

Bu, Güney Afrika kriket takımı için Dünya Kupası patlamalarının ardından ve ICC Test Şampiyonası kampanyasının önünde büyük bir sarsıntı oldu. Daha önce, hızlı oyuncu Dale Steyn odak noktasını beyaz top formatına kaydırmak için test kriketinden çıkmasını istemişti.

Amla hakkında konuşurken, zarif sağ elini kullanan kişi Testlerde ve ODI’lerde sırasıyla 9000 ve 8000’den fazla çalıştırma topladı. 2000, 3000, 4000, 5000, 6000 ve 7000 ODI çalışmalarına kadar en hızlısı olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, Dünya Kupası’nın 12. baskısında koşmaması birçok eleştiriye yol açtı. Turnuvayı sadece iki elli artı skorla bitirdi ve üç turda tek hanelerde can verdi. Böylece, ortalama 40’ın biraz üzerinde oldu ancak Hindistan, İngiltere ve Pakistan gibi büyük takımlara karşı başarısız oldu.

Graeme Smith, ‘Hashim Amla’yı arama zamanı’, Güney Afrika’nın vermesi gereken büyük kararlar olduğunu kabul ediyor

ICC Dünya Kupası 2019: Hashim Amla, Virat Kohli’den sonra 8000 ODI koşusu elde eden en hızlı ikinci oldu

Dale Steyn emekli oluyor: Test kriket en sevdiği kahramanlardan birini özleyecek

Ancak Amla, franchise T20 liglerinde yer almaya devam edecek. Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) Kings XI Punjab’ı (KXIP), Barbados Üçlü Karayipler Premier Ligi’nde (CPL) ve Mzansi Süper Ligi’nde Durham Heat’i temsil etti.

Cricket South Africa’ya (CSA) duygusal bir postada Amla, 15 yıllık uluslararası kriket yolculuğunun bir parçası olan ebeveynlerine, tüm ailesine, hayranlarına, arkadaşlarına, takım arkadaşlarına ve destek personeline teşekkür etti. 

Amla, Testler ve ODI’lerde ortalama 45’in üzerinde bir skorla bitirirken, oyunun en kısa formatında 130’un üzerinde bir grev oranını korudu. Beyazlarda 28 asır puan alırken (üç çift ton ve yalnız üçlü yüzyıl dahil) ODI’lerde 27 ton kaydetti. T20I’lerde yüz çarpmadı ama sekiz yarım asır attı.

Amla ve Steyn’in emekli olmasının ardından, Güney Afrika, Eylül 2019’da ICC Test Şampiyonası’nda Team India’ya karşı kendi arka bahçelerinde kampanyalarını başlattıklarında baskı altında kalacak. 

Kane Williamson, Dale Steyn’in teslimatında kırdığı bir karın muhafızının fotoğrafını yayınladı. | Fotoğraf – AP / Instagram | nbsp

Dale Steyn, birinci sınıfının en hızlı atıcılarından biriydi ve üstün hızı ve eşsiz isabetliliğiyle dünyanın dört bir yanındaki en iyi vurucuları mahvetmeye devam ediyor. Steyn, yıllar boyunca çok sayıda vurucuya topla kandırdı ve Güney Afrika için Test kriket oynayan en hızlı atıcılardan biri olarak kabul edildi. Kısa süre önce sınırlı sayıda kriket üzerine odaklanmak için oyunun en uzun formatından emekli oldu.

Steyn, Test kariyeri boyunca modern zamanın en iyilerinden bazılarıyla şiddetli düellolar yaşadı. Mevcut Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson ile birkaç kez karşı karşıya geldi ve ikili birbirlerine karşı büyük bir savaşın tadını çıkardı. Dünyanın dört bir yanından kriketçiler Steyn’e veda ederken, Williamson pacer’a benzersiz bir şekilde haraç ödedi.

Steyn’in acımasız teslimatlarından birinin Williamson’ın karnını paramparça ettiği zamanı hatırlayan Kivi kaptanı, kriket teçhizatının imzalı bir resmini paylaştı.

%d blogueurs aiment cette page :